Healthy Food

Toptan Vakum Poşeti. Gıda ürünleri hava ile temas ettikçe… | by eambalaj | Jan, 2022

eambalaj

Gıda ürünleri hava ile temas ettikçe oksitlenir ve daha çabuk bozulurlar. Bozulan bir ürün renginden, kokusundan farkedilebilir. Gıda ürünlerinin tazeliğini ve içeriğindeki vitamin, protein, mineral gibi besin değerlerini uzun süre koruyabilmesi için vakumlanarak saklanması gerekir. Toptan vakum poşeti siparişi vererek et ve balık ürünleri, süt ürünleri, peynir, kuruyemişler, bakliyat ve baharat gibi ürünler vakumlanarak ilk günkü tazeliğini koruması sağlanır. Vakumlanarak saklanan ürünler daha sağlıklıdır ve besin değeri yüksektir.

Her ihtiyaca uygun ebatlarda en ucuz fiyata vakum poşetini hemen satın alabilirsiniz. Tüm vakum poşeti ürünlerimiz gıdaya uygunluk sertifikasına sahiptir ve sous vide pişirme yönteminde de kullanılabilir.

E Ambalaj, ev tipi vakum makinelerinden fabrika tipi vakum makinelerine kadar her marka ve modelde makine için vakum poşeti üretir. Stilea, Arzum, Onurtech gibi markaların ürettiği makinelerin vakum poşeti de mevcuttur. Tırtıklı yani gofrajlı vakum torbası ev tipi dıştan takmalı vakum makinelerinde kullanılır. Düz tip olan vakum poşetlerimiz ise sanayi tipi büyük vakum makinelerine uygundur.


Source link

Related Articles

Leave a Reply

Back to top button